Lista filmów

Czekając na sen / Chasing Sleep (2000) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Gdy pewnego dnia Ed (Jeff Daniels) budzi się i zauważa, że nie ma jego żony, wokół niego zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Z czasem Ed zaniedbuje swoje obowiązki oraz popada w depresję. Ponadto policja nie jest w stanie znaleźć jego żony. Sytuacja pogarsza się, gdy Ed znajduje pod komodą pewną rzecz...

Hirokin / Hirokin The Last Samurai (2011) [PL]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat, Sci-fi

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Hirokin (Wes Bentley) to bohater z przymusu. Naznaczony brzemieniem mrocznej przeszłości, musi wypełnić swoje przeznaczenie - dokonać wyboru między pomszczeniem swojej zamordowanej rodziny, a walką o wolność uciskanych ludzi.

Wielki dom / Casa Grande (2014) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-03 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Siedemnastoletni Jean mieszka z rodzicami i młodszą siostrą w wielkim domu na przedmieściach Rio de Janeiro. Rodzina wiedzie życie typowe dla przedstawicieli wyższych klas - Jean chodzi do prywatnej szkoły, w domu mieszka także służba. Chłopak marzy, by uciec od nadopiekuńczych rodziców. Niespodziewanie nad rodziną zbierają się ciemne chmury. Okazuje się, że interesy ojca od dawna już nie idą dobrze, a on sam stoi na krawędzi bankructwa.

Poker Night (2014) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Kryminał, Thriller

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_star
Seryjny morderca porywa młodego detektywa, zmuszając go do udziału w brutalnej grze.

Intersections (2013) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Romans, Thriller

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Scott Dolan (Frank Grillo) i Taylor (Jaimie Alexander) niedawno wzięli ślub. Obecnie przebywają w Maroko, gdzie zamierzają spędzić upojny miesiąc miodowy. Jednak Taylor nie zamierza cieszyć się małżeństwem - planuje zabić swojego bogatego męża z pomocą kochanka - Travisa (Charlie Bewley). Plan niestety zaczyna się komplikować, gdy dochodzi do krwawego wypadku samochodowego na środku pustyni.

Dzikie historie / Relatos salvajes (2014) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą "dość!" i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem. "Dzikie historie" ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla...

Elektroniczna ruletka / Brainscan (1994) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Czy to tylko gra, czy rzeczywistość? To pytanie zadaje sobie nastolatek Michael, któy popełnia symulowane morderstwo w rzeczywistości wirtualnej, stowrzonej przez komputerową grę "Brainscan" do której dyskietki znalazł w tajemniczej przesyłce pocztowej. Ten młodociany fan horrorów, zaintrygowany i spragniony emocji, wślizguje się w komputerowy świat. Ukradkiem wchodzi z nożem w ręku do nieznanej sypialni w podmiejskim domu, zabija śpiącego mężczyznę i ucieka bezkarnie. Ociekając potem budzi się w rzeczywistości. Co za gra! Lecz destrukcyjna przyjeność powoli zmienia się w horror, gdy w wiadomościach telewizyjnych następnego dnia słyszy o brutalnym morderstwie popełnionym...

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_star
Akcja filmu rozgrywa się we Włoszech na przełomie 1944-45. W willi mieszka czterech szlachetnie urodzonych panów: sędzia, biskup, książe i bankier, a ich towarzyszkami są cztery rozwiązłe kobiety. Ludzie ci dobierają sobie ofiary do orgii, wśród miejscowej ludności. Porywają ośmioro młodych chłopców i dziewcząt. Dla młodych, niewinnych ludzi zaczynają się dni przepełnione seksualnym poniżaniem, perwersją i sadyzmem.

Biggles (1986) [PL]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Familijny, Przygodowy, Sci-fi, Wojenny

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_star
Jim Ferguson, nowojorski specjalista od reklamy, będąc na imprezie businessowej w pewnym momencie nagle znika. Po chwili gdy otwiera oczy znajduje się w samym środku walk powietrznych podczas I Wojny Światowej w 1917 roku. Pan Raymond wyjaśnia mu, że posiada „czasowego” bliźniaka, do którego zostaje transportowany w momencie, kiedy któryś z nich ma kłopoty. Ferguson musi pomóc swojemu bliźniakowi w zamierzeniu zniszczenia niemieckiej super broni, która mogłaby wygrać tę wojnę. Na dodatek, trudno jest Jim’owi wytłumaczyć swoje nagłe zniknięcia swojej narzeczonej, Debbie.

Zemsta czarownika / Witchtrap (1989) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Dziedzic zabytkowego domu, w którym straszy zły duch jego zmarłego wuja, próbuje pozbyć się uciążliwego intruza. W malowniczo położonej posiadłości zamierza otworzyć hotel. Nękające dom duchy uniemożliwiają prowadzenie interesu. Właściciel usiłuje jeszcze wynająć posiadłość, jednak wkrótce dochodzi do tragedii. Jeden z klientów ginie wyskakując z okna drugiego piętra. Po tym zdarzeniu nikt już nie ma odwagi zamieszkać w nawiedzonym domu. Chyba że pogromcy duchów...

Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu zawierajšcego darmowe oglšdanie filmów udostępnionych w sieci rozległej jakš jest Internet. Bardzo ważnym atutem jest podział na bardzo wiele kategorii, dzięki czemu możemy łatwo, szybko i sprawnie wyszukać dany film czy serial. Wszystkie prezentowane filmy online za darmo dostępne są w trzech różnych odtwarzaczach: Megavideo, Video.anyfiles i videobb. Codziennie dodajemy nowe amerykańskie seriale online, które nie pojawiły się jeszcze w polskich kinach i telewizji. Oglądaj filmy bez limitu o każdej godzinie w dzień i w nocy. Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach serialeifilmy.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści serialeifilmy.tv, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.