Lista filmów

Hot Tub Time Machine 2 Brak (2015) [PL]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-06-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Sci-fi

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
ENG Lou zostaje postrzelony, a przyjaciele, korzystając z magicznego jacuzzi, przenoszą się w czasie, by go uratować.

Moc pierścionka / With This Ring (2015) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-06-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Po wspaniałym ślubie swojej przyjaciółki w Sylwestra, trzy singielki zawierają pakt, na mocy którego zobowiązują się do znalezienia sobie męża w przeciągu roku. Jednak nie wszystko idzie po myśli pań, a uczucia nie tak łatwo powiązać z kalendarzem.

W Kopenhadze / Copenhagen (2014) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-06-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Przygodowy

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_star
William jest beztroskim dwudziestokilkulatkiem. Wyjeżdża z rodzinnej Kanady i rozpoczyna podróż po Europie. Punktem kulminacyjnym ma być Kopenhaga, gdzie urodził się jego ojciec. Wkrótce po przyjeździe mężczyzna poznaje pełną uroku nastoletnią Effy. Z pomocą bystrej dziewczyny postanawia odnaleźć dziadka. W trakcie poszukiwań wyciąga ważne wnioski na własny temat.

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Film "Cristiano Ronaldo: Świat u stóp" pokazuje nam drogę jaką piłkarz Cristiano Ronaldo przeszedł od miejscowości Funchal na Maderze, poprzez Lizbonę, Manchester aż po Madryt.

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
My Blood, Your Blood to muzyczny dokument zrealizowany na zamówienie brytyjskiej stacji telewizyjnej BBC. Film prezentuje sytuację na polskim rynku muzycznym z połowy lat 80. W wywiadach z tak znaczącymi personami sceny alternatywnej, jak Tomasz Lipiński (Brygada Kryzys, Tilt, Izrael), Robert Brylewski (Deadlock, Armia, Kryzys, Izrael), Zbigniew Hołdys (Perfect), Paweł Gumola (Moskwa, Ocean), Dariusz Malejonek (Maleo Reggae Rockers, Houk, Armia, Moskwa) dowiadujemy się, z jakimi problemami muszą się zmagać muzycy chcący rozwijać się w Polsce, zdobywać tu popularność i wydawać płyty. Głos zabierają także ludzie związani z branżą muzyczną, lecz nie będący muzykami, np. Sławomir Rogowski, szef...

Beyond the Lights (2014) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-06-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Utalentowany młody muzyk u szczytu sławy zmaga się z presją swojego sukcesu.

Crows Explode (2014) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-06-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Genji Takiya wspina się na szczyt walk w Suzuran High School. Tymczasem prawdziwa walka w pobliżu Szkoły Przemysłowej Kurosaki się dopiero rozpoczyna.

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Jest rok 1942. Henry i Nicky są przyjaciółmi. Obaj czekają na powołanie do armii na statek. Wojna spowodowała, że muszą pożegnać się ze swoimi dziewczynami, ze swoimi marzeniami i wkroczyć w dorosłe życie.

Śmiertelna cisza / Dead Silence (2007) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-06-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Jamie i Lisa są młodym, szczęśliwym małżeństwem. Wszystko zmienia się, kiedy pod drzwi ich mieszkania ktoś podrzuca paczkę zaadresowaną do Jamiego. W przesyłce okazuje się być wyjątkowo niesamowita lalka brzuchomówcy. Mężczyzna ma złe przeczucia, ale żona lekceważy je i wysyła ukochanego po jedzenie na wynos. Kiedy ten wraca, okazuje się, że ktoś w wyjątkowo brutalny sposób zamordował Lisę, wyrywając jej język. Podejrzenia policji padają na Jamiego, a śledztwem zajmuje się dociekliwy detektyw Jim Lipton. Zrozpaczony po stracie żony mężczyzna postanawia sam dociec prawdy. Wie bowiem, że lalka i tajemnicze morderstwo mają związek z kobietą o nazwisku Mary Shaw i jego rodziną oraz...

Pokój motyla / The Butterfly Room (2012) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-06-23 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thriller

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Samotna Ann (Barbara Steele) mieszka w stylowym apartamencie. Jest surową matką, która na każdym kroku kontroluje swoją dorosłą córkę. Zbiera oprawione w ramki motyle. Życie skrytej Ann wzbudza ciekawość małej Alice (Julia Putnam), która mieszka po sąsiedzku. Dziewczynka zaprzyjaźnia się z miłośniczką motyli. Jednak kiedy Ann odkrywa, że Alice ją oszukuje, reaguje bardzo agresywnie. Reżyser Jonathan Zarantonello jest również twórcą scenariusza, który powstał na kanwie jego własnej powieści "Alice Dalle 4 Alle 5".

Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu zawierajšcego darmowe oglšdanie filmów udostępnionych w sieci rozległej jakš jest Internet. Bardzo ważnym atutem jest podział na bardzo wiele kategorii, dzięki czemu możemy łatwo, szybko i sprawnie wyszukać dany film czy serial. Wszystkie prezentowane filmy online za darmo dostępne są w trzech różnych odtwarzaczach: Megavideo, Video.anyfiles i videobb. Codziennie dodajemy nowe amerykańskie seriale online, które nie pojawiły się jeszcze w polskich kinach i telewizji. Oglądaj filmy bez limitu o każdej godzinie w dzień i w nocy. Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach serialeifilmy.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści serialeifilmy.tv, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.