Lista filmów

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Pewnego dnia Kirk, zwykły chłopak pracujący jako ochroniarz na lotnisku, spotyka swoją wymarzoną dziewczynę. O dziwo Molly zakochuje się w nim. Jednak żeby utrzymać związek Kirk będzie musiał poradzić sobie m.in. z byłą dziewczyną, swoja nieśmiałością, znajomymi oraz rodziną, którzy mogą pokrzyżować mu plany...

Ekipa / Entourage (2015) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy - Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) - powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

okladka
gray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Obraz opowiada o byłym prezydencie USA, który planuje na stare lata osiedlić się w małym miasteczku na Wschodnim Wybrzeżu. Tam postanawia kandydować na urząd burmistrza. Jego rywalem jest właściciel sklepu z narzędziami. Kiedy okazuje się, że sklepikarz cieszy się wielką popularnością u mieszkańców, przesądzającą właściwie o wyniku wyborów, dla byłego prezydenta jest już za późno by się wycofać.

Atak Tytanów / Shingeki no Kyojin (2015) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Fantasy

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Ludzkość została zdziesiątkowana przez rasę podobnych do ludzi kilkunastometrowych gigantów - Tytanów. Niewiele o nich wiadomo oprócz tego że ciągle pragną ludzkiego mięsa.

Narzeczona diabła (1968) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Dwóch przyjaciół, książe de Richleau oraz niejaki Rex van Ryn, przypadkowo dowiaduje się, że ich trzeci kompan dostał się w szpony sekty czcicieli Diabła. Obaj robią wszystko co w ich mocy, by wydobyć nieszczęsnego Simona spod zgubnego wpływu demonicznego Mocaty, przywódcy sekty. Sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy Rex zakochuje się w tajemniczej Tanith, również członkini wyznawców Złego.

Syryjska narzeczona / The Syrian Bride (2004) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_star
Dzień ślubu stanie się dla Mony najbardziej wzruszającym dniem w jej życiu: zamieszkuje wraz ze swoją rodziną okupowaną przez Izraelczyków część wzgórza Golan. Mona ma poślubić człowieka "z drugiej strony granicy", z Syrii. Na narzeczonego zostaje jej wybrany daleki krewny Tallel, gwiazda telewizyjna. Jak tylko Mona znajdzie się w Syrii, nigdy nie będzie już mogła wrócić na terytorium izraelskie. To oznacza że tego dnia będzie zmuszona na zawsze pożegnać się ze swoją ukochaną rodziną. Jest to film o psychicznych i emocjonalnych granicach oraz o sile, dzięki której można je przezwyciężyć.

Narzeczona dla geniusza / I.Q. (1994) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia, Pozostałe

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_star
Akcja rozgrywa się w latach 50. w uniwersyteckim mieście Princeton w stanie New Jersey. Gdy pewnego razu Catherine (Meg Ryan) i James (Stephen Fry) trafiają do warsztatu samochodowego, na dziewczynę zwraca uwagę mechanik Ed Walters (Tim Robbins). Od tej pory marzy tylko o niej, a los mu sprzyja, ponieważ znajduje w warsztacie zegarek klientki. Aby osobiście odnieść zgubę, idzie pod wskazany adres, gdzie spotyka wuja dziewczyny (Walter Matthau). Zaprzyjaźnia się z nim i jego kolegami. Wujowi zależy, żeby Catherine porzuciła narzeczonego i nawiązała bliższe kontakty z sympatycznym mechanikiem.

Piracka telewizja / Télé Gaucho (2012) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-09-01 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_star
Victor mieszka na prowincji i marzy o wielkiej karierze. Nie znalazłszy zrozumienia u najbliższych, wyjeżdża do Paryża i rozpoczyna pracę w komercyjnych mediach. Szybko zaprzyjaźnia się z Jeanem-Lou, który prowadzi anarchistyczną, piracką stację telewizyjną. Jest zafascynowany mężczyzną i jego pełnymi ideałów znajomymi. Grupa prowadzących stację przyjaciół przeżywa kolejne wzloty i upadki.

Ujarzmione konie / Broken Horses (2015) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Film opowiada o wojnie gangów na granicy Stanów Zjednoczonych i Meksyku.

Milczące serce / Stille hjerte (2014) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-08-31 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Siostry Sanne i Heidi wydają się pogodzone ze śmiertelną chorobą matki i jej wolą, by pożegnać się z najbliższymi i odejść, zanim choroba odbierze jej resztki godności. W gronie najbliższej rodziny i przyjaciół spędzają ostatni wspólny weekend. Z biegiem czasu emocje stają się coraz silniejsze i na jaw wychodzą od dawna skrywane konflikty.

Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu zawierajšcego darmowe oglšdanie filmów udostępnionych w sieci rozległej jakš jest Internet. Bardzo ważnym atutem jest podział na bardzo wiele kategorii, dzięki czemu możemy łatwo, szybko i sprawnie wyszukać dany film czy serial. Wszystkie prezentowane filmy online za darmo dostępne są w trzech różnych odtwarzaczach: Megavideo, Video.anyfiles i videobb. Codziennie dodajemy nowe amerykańskie seriale online, które nie pojawiły się jeszcze w polskich kinach i telewizji. Oglądaj filmy bez limitu o każdej godzinie w dzień i w nocy. Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach serialeifilmy.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści serialeifilmy.tv, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.