Lista filmów

Sin-ui han-su (2013) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Tae-seok to zawodowy gracz w GO. Pewnego dnia pomaga swojemu bratu w grze przeciwko człowiekowi, który reprezentuje nieobliczalnego gangstera - Zabójcę. Pojedynek kończy się tragicznie...

Zatrzymane życie / Still Life (2013) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
John May (Eddie Marsan) jest londyńskim urzędnikiem odpowiedzialnym za pochowanie zmarłych, po których nikt się nie zgłosił. Do swoich zadań sumiennie się przygotowuje, aby uroczystości, na których przeważnie jest jedynym żegnającym denata, odbywały się godnie i z szacunkiem. Nie spotyka się to z aprobatą przełożonego. Kiedy umiera jego sąsiad Billy Stoke (David Shaw Parker), John wyrusza w podróż aby odnaleźć jego krewnych. Dla tak wycofanego i zamkniętego w sobie człowieka będzie to także podróż duchowa.

Late Phases (2014) [Napisy]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Horror

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_star
Niewidomy weteran przenosi się do domu seniora, gdzie odkrywa, że mieszkańcy giną w niejasnych okolicznościach.

Zakochany w śmierci / Love Eternal (2013) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-25 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Ian Harding, wycofany 26-latek, jest mocno związany z matką. Jej śmierć wstrząsa nim tak bardzo, że sam postanawia umrzeć. Na drodze do realizacji planu staje niecodzienne odkrycie - ciało nastolatki, która popełniła samobójstwo. Mężczyzna czuje niezwykłą więź z dziewczyną. Paradoksalnie, obcowanie ze śmiercią otwiera go na nowe doznania i oswaja ze światem.

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Historia człowieka, który przez pięć lat swojego życia poddawany był więziennym torturom.

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_star
Dwoje przyjaciół pracujących w tej samej firmie, Quim i Julián, szuka sposobu na wydostanie szefa z bagażnika jego samochodu.

Historia strachu / Historia del Miedo (2014) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_star
Film pokazuje przebieg kryzysu ekonomicznego, który wybuchł w Argentynie kilka lat temu. Reżyser, Benjamín Naishtat, chciał pokazać zwłaszcza polityczne eksploracje. Ich zadaniem było umacnianie lęków i poczucia niepewności.

Kokpit / Cockpit (2012) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedia

okladka
yellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Valle jest pilotem, a raczej był, bo właśnie został zwolniony z pracy. Na domiar złego zostawia go żona. W akcje desperacji Valle postanawia podszyć się pod kobietę i dostać pracę w liniach lotniczych, które aktualne poszukują pani kapitan.

Make Your Move (2013) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Muzyczny

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_stargray_star
Współczesna i taneczna wersja historii Romea i Julii. Dwoje zakochanych tancerzy musi ocalić swoje uczucie, które wybuchło wbrew woli ich skłóconych i rywalizujących rodzin.

Armstrong (1998) [Lektor]

Wstawił: serialeifilmy.tv | 2015-03-24 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja

okladka
yellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_staryellow_stargray_stargray_stargray_star
Rod Armstrong, były żołnierz elitarnego oddziału marines i agent CIA, pracuje teraz jako wolny strzelec. Przenosi się do Moskwy, gdzie zostaje wynajęty przez rosyjskiego generała Żukowa do szkolenia jego ochroniarzy. W tym samym czasie do Moskwy przyjeżdża Robert Zorkin, Amerykanin rosyjskiego pochodzenia i przyjaciel Armstronga z tajnych służb. Zorkinowi towarzyszy młoda, piękna żona. Oboje zauważają, że już od momentu wylądowania ktoś ich śledzi. Amerykański agent ma bowiem do wypełnienia ważną misję. Wkrótce drogi Zorkina i Armstronga się skrzyżują.

Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu zawierajšcego darmowe oglšdanie filmów udostępnionych w sieci rozległej jakš jest Internet. Bardzo ważnym atutem jest podział na bardzo wiele kategorii, dzięki czemu możemy łatwo, szybko i sprawnie wyszukać dany film czy serial. Wszystkie prezentowane filmy online za darmo dostępne są w trzech różnych odtwarzaczach: Megavideo, Video.anyfiles i videobb. Codziennie dodajemy nowe amerykańskie seriale online, które nie pojawiły się jeszcze w polskich kinach i telewizji. Oglądaj filmy bez limitu o każdej godzinie w dzień i w nocy. Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach serialeifilmy.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści serialeifilmy.tv, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.